Leden 2014

Oživení rachce plus komplikace

8. ledna 2014 v 2:49 | Kamča |  Novinky
Ahojte zdravím po delší době :/ bohužel sem momentálně nez pořádně funkčního počítače takže články musím omezit ale jak se dá vše dopořádku budu se blogu a i vašim stránkám více věnovat ;)

Dále co se týče všeho dění kolem mě v pondělí me záchranka odvezla do nemocnice naštěstí se všechny výsledky zdáli být v pořádkua a i přez to že si mě tam chtěli přez noc nechat tak mě nakonec s mamkou pustili domů :).

A co se zoo týče? Nehorázné zmatky se dějí s neustýlím přísunem nováčků trpíme nedostatnek vším! Místem a pavilony s příchodem dalších budeme muset postavit tvz. čekací pavilon kde budou malé ''kotce'' pro každé zvíře které bude čekat na nový pavilon. Brzy budeme muset zajet do ikei pro nové poličky takhle už to dál nejde :D.

Dále je tu náš utulek :)
Utulek se brzy zrekonstruuje :) společně s mým užasným dědou totiž budeme stavět nějaké kotce až bude mít pár dní volno :) Konečně staré krabicové kotce vystřídají nádherné dřevěné kotce :3 nesmíším totiž kartonové krabice :/ které sice poslouží ůčelu dobře ale u nás jen do doby dokud nenajdeme lepší řešení :)

A Ranch???? Správně čtete! RANCH! Po dlouhé uvaze se vracíme i ke sbírání koní :) Naše sbírka je už tak dost veliká ale to vůbec nevadí :) sice asi nebudeme mít už ranch porozastavený po celém pokoji jako dříve a bude to spíše sbírání na poličky ale ani tak nás to neodradí :) a minimálně malý ''hrací'' koutek se pro ně uděláme ;)

Tak to je zatím vše :) prosím mé stávající SR aby mě nezavrhly jen co se mi podaří najít způsob jak častěji psát tak se všem samozdřejmě ozvu :) a svojí aktivitu obnovým ;)