Prosím čťete

17. prosince 2013 v 20:22 | Kamča |  Novinky
Ahoj docela mě mrzí že se píšu s článkama a snažím se vám je dělat zajímavé a vy mě někdy odbydete uplně krátkým komentářem nebo dokonce jedním slovem -_- tak bych byla ráda kdyby jste to napravili :)

Takže report ze zoo
Zaměstnanci mají v poslední době docela klid, práce jim dělá radost a zatím se především starají o to aby všechna zvířata byla v teple což je při těchto chladných dní přední :). Dále se snaží zařadit nováčky do našeho režimu a nemálo naše mová mláďátka rozmazlují :) a to především naše nové slůně které dostalo jméno Borůvka :3* kterému se dostává ta nejlepší péče ale chudinka malá není na tu zimu zvyklá :).
A co se našich vánočních přírustků na které se už těšíme týče tak obě naše krásky očekávají mladé :3 termýn mají přibližně kolem 25-27 prosince :) takže se na maličké a navé budoucí maminky pečlivě připravujeme :)

Report z ůtulku
Jo jo naše psí smečka se natolik rozrostla že v zoo pro ní nebylo dostatečné místo a tak jsme postavili nové boudy hned vedle zoo tím pádem pejsci mohou volně chodit ze zoo do boud a naopak :) co se týče nějakých nových pejsků tak už máme nějaké vyhlídnuté ale rozhodně neprozradíme jaké ;). O vánočních prázdninách plánuji výstavbu kotců (krásných dřevěných kotců) Které by dostali naši hafani jako vánoční nebo povánoční dárek podle toho jak se bude stíhat :)

Z mého soukroméno života
Co se týče školy mám před sebou jen jeden den školy :3 protže ve čtvrtek mám přednášku na mé bývalé základní škole kde mě učitelka poprosila abych přednesla letošním 9ťákům něco o mé střední škole :). A v pátek jde naše třída do divadla a já nehodlám vztávat takže si trošku prodloužím prázdniny :3.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Grace Grace | Web | 18. prosince 2013 v 11:58 | Reagovat

Budu se snažit to napravit;)
Borůvka je krásné jméno:) Doufám, že si na zimu brzy zvykne;)
Gratuluji k mláďátkům, snad porod bude bez komplikací:)
Pejskům se nové boudy určitě moc líbí.
Tak to máš dobré, mě zbývají ještě dva dny školy, ale jsem nemocná. Uvidí se, jak to bude.

2 liška liška | Web | 19. prosince 2013 v 22:02 | Reagovat

Propadám se hanbou, protože jsme SRko na baterky, jelikož moc aktivní nejsem... ale chápu, tě, že tě tamto mrzí. Také to nesnáším :/
Borůvka, to je tak sladké... brzy nám nováčky vyfoť :)
A krásný termín, takový povánoční dáreček, že? :)
I ty lenoško :D Ale pravda, komu by se chtělo vstávat... je hrozný stávat za tmy :)

3 Lissy Lissy | Web | 23. prosince 2013 v 14:02 | Reagovat

Mrzí mě že jsem neaktivní, snad se to u mě zlepší..Borůvka je úžasné jméno, přesně jak pro nějaké roztomilé mládě :) jsem zvědavá na ty kotce, budou i fotky? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama